Za chod klubu jsou odpovědní tito pracovníci:

zleva: Robert Hořava, Zuzana Guryčová, Romana Hóta, Jan Neudert

Robert Hořava

Vedoucí, kontaktní a poradenský pracovník, streetworker, programy specicifické prevence, psychoterapeut, regionální zástupce Společnosti Podané ruce o.p.s.

• SOŠ pedagogická, obor Vychovatelství v ústavech sociální péče
  • v Nízkoprahovém klubu PVC od roku 1999

Další vzdělávání:

Kurz pro streetworkery, vedeno Lubošem Pelechem a Zdenou Bednářovou, stáž Terénní program KC KROK Praha , Kurz pro zkušené pracovníky s neorganizovanými dětmi a mládeží, Vzdělávací program Gabriel, Česká asociace streetwork (ČAS), Konference Terénní práce s mládeží, Intervizní seminář „Nízkoprahově orientovaná práce s mládeží“, ČAS, 25 hodin, ČAS, Vzdělávací a společenské setkání „Vánoční besídka“, ČAS, Kurz „Komunikace a poradenské dovednosti“, Kurz Motivační rozhovory a práce s klientem Focus, Basic a Special, IES, Seminář Evidence a dokumentace v nízkoprahových zařízeních pro děti a mládež (NZDM), Konference o práci s neorganizovanými dětmi a mládeží, Vzdělávací a společenské setkání k udělení Výroční ceny Časovaná bota; intervizní seminář Nízkoprahově orientovaná práce s mládeží, Seminář Jak se daří terénní práci s mládeží?, Kurz Krizové intervence; Hodnotitel kvality sociálních služeb v NZDM; seminář Komunikační techniky pro úspěšnou prezentaci a jednání; Konference nízkoprahové programy; Poradenské dovednosti 3 a 4; Možnosti a meze psychologických přístupů v práci s klientem; Práce se skupinou; Vyber si svůj psychoterapeutický výcvik; Konference terénní a nízkoprahové programy 2010, 2011, 2013; Konference integrovaný přístup k sociálním, bezpečnostním a zdravotním rizikům. Absolvování komplexního psychoterapeutického výcviku „Solutions Focus“ – Komplexní výcvik v psychoterapii zaměřené na řešení, Dalet o.s.

Další profesní aktivity:

Člen komise prevence kriminality města Blanska

Člen řídící skupiny komunitního plánování sociálních služeb města Blanska

Člen komunitního plánování sociálních služeb města Boskovice

Aktivní účast na konferenci: Konference Terénní a nízkoprahové programy 2015

Mgr. Zuzana Guryčová

kontaktní a poradenská pracovnice, streetworkerka, programy specifické prevence

• 2001 - 2005 Gymnázium Staré Město (Uherské Hradiště)

• 2008 – Bakalářský titul, Slezská univerzita v Opavě, obor Sociální patologie a prevence

• 2010 – Magisterský titul, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, obor Sociální pedagogika

• v Nízkoprahovém klubu PVC od roku 2011

• 2007 -2011 - kontaktní a terénní pracovnice v Kontaktním centru v Uherském Hradišti (Společnost Podané ruce, o.p.s.)

• v Nízkoprahovém klubu PVC od roku 2011

Další vzdělávání:

Kvalifikační multidisciplinární kurz pro pracovníky v sociálních službách zaměřených na adiktologii; kurz Krizová intervence; Kurz první pomoci; kurz Sebepoznávací a sebezkušenostní formy výuky s důrazem na osobnostní kompetence a jejich rozvoj; kurz Co bychom měli vědět o manipulaci; kurz Prevence týrání a zneužívání osob; kurz Motivační rozhovory; kurz Problematika duševních nemocí; Sebezkušenostní výcvik kontaktní práce; seminář Sociálně-právní problematika při práci s dětmi a mládeží; seminář Práce s agresivním klientem.

Další profesní aktivity:

Aktivní účast na konferenci: Urban Drug Policies in the Globalised World; 48. Adiktologická konference

Bc. Romana Hóta

kontaktní a poradenská pracovnice, streetworkerka, programy specifické prevence

• 1995 - 1999 - Obchodní akademie Český Těšín

• 2006 - 2009 - Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity Brno - bakalářský program; obor speciální pedagogika
  • v Nízkoprahovém klubu PVC od roku 2014

Další vzdělávání:

Základní a nádstavbový kurz Bazální stimulace v ošetřovatelské péči, 2005, Výchovná intervence u dětí PAS, 2004, Odborný vzdělávací kurz „Svízelné typy osob, 2003, Odborný vzdělávací kurz „Konfliktní situace a jejich řešení v oblasti sociální práce“, 2003, Rekvalifikační kurz sociální péče pro činnost pracovníka sociální péče, 2003, 2014-2016 - Motivační rozhovory a práce s klientem - Basic, Focus, Special, Zvládání agrese – možnosti a limity práce s různými druhy agrese, Potřeby klientů

Členka pracovní skupiny nízkoprahových zařízení: PS NUTS II JV

Mgr. Jan Neudert

kontaktní a poradenský pracovník, streetworker, programy specifické prevence