Prohlídka místností klubu

hlavní místnost

Hlavní místnost je nejvetší místností v klubu, kde jsou umístěny stolní hry, knihy, časopisy, basketbalový koš a nealkoholický bar. V místnosti je také patro na poklidnější sezení. Místnost se využívá pro všechny akce - např. videoprojekce, diskuze, taneční akce.

kontaktní místnost

Kontaktní místnost slouží k povídání s kontaktním pracovníkem, který může poradit, poskytnout informace atd. o tom, co kdo zrovna potřebuje vědět, co potřebuje řešit a nebo si tu můžete jen tak sednout a pokecat o věcech, o kterých není s kým mluvit.

herna

V herně jsou k dispozici dva stolní fotbálky (za hru se neplatí žádný poplatek) a gauč pro relaxaci.

kulečníková místnost

Velká místnost s kulečníkovým stolem, který se dá využívat alternativně jako ping-pongový. Místnost je dále vybavena křesílky, stolkem a gaučem a slouží také jako relaxační.

zkušebna

Hudební zkušebna pro mladé kapely s vybavením: komplet vybavené bicí Pearl, elektrická kytara, baskytara, kombo na zpěv/kytaru, basové kombo, čtyři mikrofony. Jedna hodina ve zkušebně stojí 5 Kč, kapely mají pevný harmonogram a zkušebna se řídí vlastními pravidly.

zkušebna s gramcema a 2. kontaktní místnost

Zkušebna pro DJ´s i pro ty, co rádi zpívají. Druhá část místnosti slouží také jako druhá kontaktní místnost, kde se dá nerušeně pokecat o dobrých i stinných stránkách života.

půjčovna

V klubu půjčujeme sportovní a kulturní vybavení - in-line brusle, míče, knihy, časopisy, bonga, hry...

počítačová místnost

Počítačová místnost je vybavena čtyřmi počítači s připojením na internet, tiskárnou, digitálním foťákem, softwarem pro tvorbu grafiky, webových stránek a hudby, počítačovými hrami (možnost hry po síti). Klademe důraz na aktivizaci cílové skupiny ke smysluplnému tvoření, proto omezujeme čas, který mohou klienti trávit hraním her. Místnost má svá pravidla.